دشوار انجمن اندازی موسیقی ایرانیان

دشوار: انجمن اندازی موسیقی ایرانیان اخبار فرهنگی و هنری

گت بلاگز اخبار فرهنگی و هنری پرفروش‌ترین فیلم‌های دنیا در هفته جاری (۳۱ می ۲۰۱۸)

در این گزارش به آخرین اوضاع فروش فیلم‌های اکران شده است در سطح جهانی طی هفته جاری می‌پردازیم.

پرفروش‌ترین فیلم‌های دنیا در هفته جاری (۳۱ می ۲۰۱۸)

پرفروش ترین فیلم های دنیا در هفته جاری (۳۱ می ۲۰۱۸)

عبارات مهم : داستان

در این گزارش به آخرین اوضاع فروش فیلم های اکران شده است در سطح جهانی طی هفته جاری می پردازیم.

به گزارش گروه تحریریه سایت، هر هفته گزارشی از پرفروش ترین فیلم های اکران شده است در سطح جهانی در اینترنت منتشر می شود. در حال حاضر فیلم ها و انیمیشن های بزرگی در سطح جهانی اکران شده است اند و به فروش خوبی نیز دست پیدا کرده اند.

در این گزارش به آخرین اوضاع انتشار یافته از فروش فیلم ها، در هفته جاری که مربوط به 31 می 2017 ( 10 خرداد 1397 ) است و به تازگی در اینترنت منتشر شده، خواهیم پرداخت :

رتبه پنجم: فیلم « شکستن درون » / فروش : 5.5 میلیون دلار
این فیلم به کارگردانی «جیمز مک تیگ» ساخته شده است است و در سومین هفته اکران توانست مبلغ 5.5 میلیون دلار فروش کند. مبلغ کلی فروش این فیلم نیز 37 میلیون دلار اعلام شده است هست. بازیگران مهم این فیلم «گابریل یونین » و «بیلی بورک» هستند. همچنین بودجه ساخت این فیلم نیز 6 میلیون دلار است.

این فیلم داستان مادری به نام ارزش را روایت می کند که بعد از فوت ناگهانی پدرش، به همراه دو فرزند خود، راهی عمارت پدری اش می شود. ولی بعد از اینکه به عمارت می رسند، متوجه سیستم امنیتی بسیار نیرومند منزل می شوند. طولی نمی کشد که چهار سارق وارد منزل شده است و درصدد هستند تا گاوصندوق پدر ارزش را پیدا و محتویات آن را به دزدی ببرند. در ادامه، این چهار دزد، دو فرزند ارزش را گروگان می گیرند و حال ، ارزش باید بر سیستم امنیتی منزل غلبه کرده و فرزندان خود را نجات دهد.

پرفروش‌ترین فیلم‌های دنیا در هفته جاری (۳۱ می ۲۰۱۸)

رتبه چهارم: فیلم « کلوب کتاب » / فروش : 13 میلیون دلار
این فیلم به کارگردانی «بیل هولدرمن» ساخته شده است است و در دومین هفته اکران توانست مبلغ 13 میلیون دلار فروش کند. بلغ کلی فروش این فیلم نیز 35 میلیون دلار اعلام شده است هست. بازیگران مهم این فیلم «دیانا کیتون» و «جین فوندا» هستند. همچنین بودجه ساخت این فیلم نیز نامشخص است.

داستان فیلم از این قرار هست؛ چهار نفر که از ابتدا زندگی دوستان صمیمی یکدیگر بوده اند، بعد از خواندن کتابی خاص، زندگی ارزش جهت هر لحظه عوض کردن می کند.

رتبه سوم: فیلم « انتقام جویان: جنگ ابدیت » / فروش : 22.4 میلیون دلار
این فیلم به کارگردانی «آنتونی روسو» و «جو روسو» ساخته شده است است و در پنجمین هفته اکران توانست مبلغ 22.4 میلیون دلار فروش کند. مبلغ کلی فروش این فیلم نیز 627 میلیون دلار اعلام شده است هست. بازیگران مهم این فیلم «رابرت دونی جی.آر» و «کریس همسورث» هستند. همچنین بودجه ساخت این فیلم نیز نامشخص است.

داستان فیلم به این صورت است که انتقام جویان بعد از اینکه از هم گسسته اند ، دوباره با هم متحد می شوند و به نیروهای نگهبانان کهکشان می پیوندند تا با تانوس که به دنبال تصاحب همه ی سنگ های ابدیت و حکمرانی بر فضا ، وقت و واقعیت است ، مقابله کنند.

در این گزارش به آخرین اوضاع فروش فیلم‌های اکران شده است در سطح جهانی طی هفته جاری می‌پردازیم.

رتبه دوم: فیلم « ددپول 2 » / فروش : 53 میلیون دلار
این فیلم به کارگردانی «دیوید لیچ » ساخته شده است است و در دومین هفته اکران توانست مبلغ 53 میلیون دلار فروش کند. مبلغ کلی فروش این فیلم نیز 218 میلیون دلار اعلام شده است هست. بازیگران مهم این فیلم « رایان رینالز » و «جاش برولین» هستند. همچنین بودجه ساخت این فیلم نیز 110 میلیون دلار است.

داستان این قسمت از فیلم ددپول روایتگر گروهی از افراد جهش یافته است که دور یکدیگر جمع می شوند تا از یک پسر فرزند با توانایی خاص در برابر سایر جهش یافته ها که همان ضدقهرمان ها هستند، مواظبت کنند.

رتبه اول: فیلم « سولو: داستان جنگ های ستاره ای » / فروش : 103 میلیون دلار
این فیلم به کارگردانی «رُن هاوارد » ساخته شده است است و در نخستین هفته اکران توانست مبلغ 103 میلیون دلار فروش کند. بازیگران مهم این فیلم « وودی هرلسن » و « امیلیا کلارک » هستند. همچنین بودجه ساخت این فیلم نیز هنوز مشخص نیست.

داستان فیلم از جایی شروع میشود که شاهد اتفاقات هان سولو با چوباکا قبل از ملحق شدن آنها به شورشیان ائتلاف انقلابیون خواهیم بود که این حوادث و اتفاقات باید به رویارویی او با لاندو کالریزین منتهی شود.

پرفروش‌ترین فیلم‌های دنیا در هفته جاری (۳۱ می ۲۰۱۸)

واژه های کلیدی: داستان | میلیون | داستان | بازیگران | کارگردانی | فیلم های اکران شده | اخبار فرهنگی و هنری

پرفروش‌ترین فیلم‌های دنیا در هفته جاری (۳۱ می ۲۰۱۸)

پرفروش‌ترین فیلم‌های دنیا در هفته جاری (۳۱ می ۲۰۱۸)

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs